Zielone Szkoy Zielone Szkoy Nad Morzem Kolonie Letnie Nad Morzem Emeryci, Rencici, Seniorzy Wczasy Nad Morzem Zielone Szkoy W Górach
Ośrodek Wczasowy Panorama w Ustroniu Morskim
USTRONIE MORSKIE - położone jest na Pomorzu Zachodnim, 10 km na wschód od Kołobrzegu. Piaszczysta, czysta plaża, molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif to atuty Ustronia Morskiego. Ustronie Morskie jest znaną i lubianą miejscowością wypoczynkową polskiego wybrzeża - organizowanych jest tutaj wiele imprez kulturalnych i sportowych. Aktywni, oprócz kąpieli słonecznych i morskich, skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych, jazdy konnej oraz lotów widokowych. Zapraszamy na wczasy w Ustroniu Morskim.
Ośrodek Wczasowy Panorama - położony bezpośrednio przy zejściu na plażę, w środkowej części Ustronia Morskiego. Pokoje 2,3 osobowe z łazienką lub typu studio 2+3+łazienka lub 3+3+łazienką. Na miejscu stołówka, sala telewizyjna, kawiarenka – sala dyskotekowa, salka gimnastyczna, 3 sale do zajęć dydaktycznych. Teren ogrodzony i monitorowany, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki. Teren ładnie zagospodarowany.

W ośrodku organizujemy: zielone szkoły, kolonie letnie, obozy młodzieżowe, wczasy dla emerytów i rencistów, imprezy integracyjne.
Do dyspozycji gości:
- pokoje 3 osobowe z łazienką (180 miejsc)
- salki do zajęć (1 duża dzielona na 3)
- salka gimnastyczna, siłownia
- sala dyskotekowa
- boiska sportowe
- miejsce na grilla (stoły, ławy)
Atrakcje: